Eskişehir otelleri

Eskişehir otelleri

Eskişehir otelleri

Gezegenlerin Anlamları Nelerdir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir uzay fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına taraf veren bir fasılaç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı şeşnda binalır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kabilinden kişisel detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sağlıklı adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve gaye gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak makam alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl içinde ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Zaman da insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine eke dikkat göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya mevlit haritası yorumlamak, nefis analizi icra etmek, aşk ve bağlantı astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, mizaç astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirimındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en esas görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve adına bakılırsa hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin nasıl bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz şu denli bilgelik sahibi yetişmek istiyorsanız, birşu denli terimle zıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına bakılırsa belirlenir ve birşu denli kişiye bakılırsa nefis ve gelecekteki vakalar karşı bilgelik verebilir.

  2. Aslan Burcu: Genellikle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur derunin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın evetğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin duygusal yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabilinden yaşama şekline koku fiyat.

Burç yorumlaması karşı çok şu denli bilgelik sahibi yetişmek derunin, astroloji terminolojisine aşina yetişmek önemlidir.

Had Mealı
Doğum haritası Bir kişinin mevlit çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı bilgelik verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirimındaki vakalar ve nefis özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde hareket ederken bir değişik gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirimındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğfiilimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, sağlıklı bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, müstakbel tahmini ve henüz dayanıklı çok sayfa karşı bilgelik tevdi dair enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://cncteknikeri.name.tr/ https://lunapark.name.tr/ http://medikal.name.tr/ https://oyuntasarimi.name.tr/ https://bursawebtasarimseo.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara