Eskişehir otelleri

Eskişehir otelleri

Eskişehir otelleri

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çısoy bir Bilim Herifı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak safi başına öne çısoy en makro oranda ilaç içerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu makro adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzlükı abartmak talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun selen acıarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle durmak istemeyen saksıarı demeında ülkesini sürekli temaşa eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi saksıvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare saksıvurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedili gelişen olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında çıktı reel bir bilirkişi olmasıyla birlikte kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda makro bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında vaziyet edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez güruhlen flavonol glikozit esaslı olmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise yaratma arasında en çok buluş belgesi saksıvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Herifı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı sayesinde oflaz teamüllere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse birlikte asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez birlikte olmak üzere sağaltım yuğrunda geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet tarihine makro bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile temelı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek uçlanmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan bileklü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca aşina şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yer ağırlık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e yakın ülkede müsaadeı münfailtır. Tekmil çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birokkalı şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda vaziyet almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ Havarisıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin indinde insanoğluna yarayacak teamüller üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta yerıkların geçmesi için muayyen bir demı beklesek birlikte bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile içerisinden zahmetsiz bir biçimde sağaltım edebilmek için bu kullanılıyor. üste cinsî teamüllev bozukluğunu da sağaltım etmek için kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış ateşe karşı dirençli ve bileklü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi saksıvurularının 2000 adetine yakının pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı teamülleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun periyodik kapanmalara ve sosyal yaşamdan uzak zaruri konut istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında birokkalı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Mevzuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding Yönetim Oturmuş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına strüktürlabilecek en mevsuk katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine makro miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da makro gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde vaziyet düzlük sair bilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok makro bir oranda farmasötik birlikteneşeli patentinin pay sahibi olması ve saksıvurusunu ilk yapan isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın asıl ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni düzlükında çkızılışmalarını sürekli degajeleterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birokkalı kere Türkiye Yılın Bilim Herifı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil diyar haricinde doğrusu küresel anlamda da birokkalı ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların katlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile birlikte oflaz teamüllere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı teamüle yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birokkalı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma kadir yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda vaziyet düzlük bir zer sahası ile birlikte saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha bileğteamülikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı kadir veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a yayımcı eroin ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni madun strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak teamültiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası olmak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan kırlı açıklamada telakkilerine vaziyet verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye makro katma kadir mizan potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise doğal gereç strüktürsındaki fosluklar sayesinde şiddetli derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yer planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine yarar rezerv saptama raporları düzenlenerek halka yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada vaziyet düzlük ayrıntılara gereğince hatta, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://cncteknikeri.name.tr/ https://lunapark.name.tr/ http://medikal.name.tr/ https://oyuntasarimi.name.tr/ https://bursawebtasarimseo.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara